Dobra firma oferująca Kruszywo w okolicy Koła

krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:24

Dobra firma oferująca Kruszywo w okolicy Koła

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Cześć. Szukam sprawdzonej firmy z miasta Koło, która sprzedaje kruszywo budowlane. Czy ktoś z forumowiczów posiada może namiary na rzetelnego dostawcę żwiru budowlanego. Od sąsiada nasłuchałem się sporo rzeczy, jak żwirownie kantują na żwirze budowlanym. Przywożą kruszywo kiepskiej jakości, którego jest znacznie mniej niż było zamówione. Mój kumpel potrzebował wg wyliczeń 70 ton żwiru budowlanego - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozwiózł kruszywo - okazało się iż kruszywa było mniej o 20% niż zamówił. Więc rozbieżność była spora i musiał zapłacić za kolejny transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma sprzedająca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:41

Cześć. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest dużo osób, które tak próbują ekstra dorobić. Zwłaszcza, iż klient nie jest wstanie zweryfikować faktycznej wagi dostarczanego kruszywa na posesję. Ja kupowałem kruszywo od firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to niewielka żwirownia w pobliżu miasta Koło. Żwir mają dość dobry i ludzie sobie go chwalą. U mnie przywiezione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zakupiłem 80 ton, które wg mych kalkulacji było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i żwiru było chyba nawet trochę więcej niż kupiłem. Więc z pewnością ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość