Której firmy alarm wybrać do domu?

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Której firmy alarm wybrać do domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:04

Witam właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem montażu odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Dość sporo przeczytałem na tej stronie https://gastronom.edu.pl/2022/11/08/gdzie-kupowac-najlepiej-dobrej-jakosci-filtry-ze-stali-nierdzewnej/ na temat alarmów i z tego co widzę to najwięcej monterów wybiera urządzenia marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Inne pytanie to które zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu duża liczba monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi powód to dość rozbudowana liczba podzespołów, które składają się na system alarmowy. Następny czynnik to bardzo dobre centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:44

U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Działa bez awarii od wielu lat. Posiadam kilkanaście czujek w budynku i podział na wiele stref - przydatna rzecz dzięki której jestem w stanie załączać alarm w wybranych częściach domu. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto dać kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W czasie upałów kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po kłopocie.

podobne tematy:

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość