Czy to odpowiednia reklama dla zakładu krawieckiego?

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy to odpowiednia reklama dla zakładu krawieckiego?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Witam was. Wczoraj otrzymałem e-mail z sugestią umieszczenia swojej strony do katalogu firm: https://turystyka4you.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-warto-w-niej-zrobic-przyjecie-takze-albo-jak-prezentuja-sie-sumy-za-takie-uslugi - promocja jest bezpłatne. Oczywiście można nabyć opcje premium, które dają możliwość promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie jest związane z tym czy taki rodzaj reklamy jeszcze się sprawdza? Większość ludzi poszukuje firm w Internecie. A jaką drogą są w stanie trafić na moją firmę na takiej stronie internetowej?

podobne tematy:
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to właściwa forma promocji dla zakładu krawieckiego?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Cześć. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci reklama jest potrzebna. Bo z kontekstu wypowiedzi wychodzi, że nie. Jak tak sądzisz to ciężko będzie ci przetrwać. Konkurencja jest duża i wystarczy wejść na podaną przez ciebie witrynę internetową aby to sprawdzić. Jeśli możesz dodać za friko tam swoją reklamę to dlaczego tego nie uczynić. Masz rację, że osoby szukają w Internecie usług i właśnie dlatego powinno się dać na tego rodzaju serwisach swoją reklamę. Takie serwisy są przeważnie bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc posiadasz już odpowiedź w jaki sposób osoby znajdą twoją firmę na takiej stronie. Odrębną kwestią jest czy opłaca się płacić za ekstra opcje. Przeważnie: nie.

podobne tematy:

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości