Koncepcja na impreze integracyjna dla korporacji

lukaszgos
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Koncepcja na impreze integracyjna dla korporacji

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:29

Cześć, od dłuższego czasu jestem zatrudniony w średniej wielkości korporacji. I musiał nastać ten moment, że muszę przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem nieco w Internecie i przyznam, że jest sporo możliwości takich zabaw. Po pierwsze zwróciłem uwagę, iż na wszystkich stronach internetowych podkreślają ważność komfortowego przewozu osób. Sugerują żeby dokonać wynajem busa, gdyż ten rodzaj transportu jest o wiele bardziej komfortowy niż tradycyjny autobus. Rozmyślając nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca odbywania się imprezy firmowej to chyba najlepszy pomysł. Idąc za ciosem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa https://e-windykacje.pl/index.php/2022/11/08/gdzie-kupowac-najtaniej-doskonalej-jakosci-filtry-warstwowe/ znalazła się ta strona WWW. Posiadają wypasionego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i sądzę, że taki transport przypadnie kolegą do gustu. Posiadam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie droższy od wynajmu autobusa? Natomiast z drugiej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc opcja busa do transportu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej rozsądny. Rozmyślałem jeszcze o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Wrocław jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna sprawa to zakwaterowanie. Czy warto brać hotel w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie posiadają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze odczucia w tym temacie. Lecz jak weżniemy nocleg poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości