Wspomnienia, jakie upamiętni fotograf dziecięcy

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, jakie upamiętni fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:57

Hej. W ostatnim czasie urodziłam pierwsze dziecko. To piękny chłopczyk, który jest zdrowy oraz ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem nadzwyczaj szczęśliwi, wobec tego pomyśleliśmy o uchwyceniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące oraz jest grzeczny, więc myślę, że nie byłoby problemu w czasie sesji. Jednak zastanawiam się czy to należyty pomysł, a może najzwyczajniej w świecie mój wymysł? Cz ktoś korzystał z takich usług u fotografika? Interesuje mnie również jak przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:37

Wspomnienia, jakie utrwali fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Dzień dobry. My jesteśmy dopiero co po takiej sesji. Odbywała się ona w poniedziałek. Moja córeczka ma trzy miesiące i jest od czasu do czasu kapryśna, niemniej jednak daliśmy poradę. Sesja przebiegła bez pośpiechu, albowiem fotograf dziecięcy http://www.elefantti.pl był niezwykle wyrozumiały. Znalazł się, w takim razie czas na karmienie oraz przewijanie. Spędziliśmy wspólnie trzy godziny i nie żałuję. Zdjęć jeszcze nie widziałam, jakkolwiek myślę, że wyjdą niesłychanie fajnie. Polecam Ci skorzystanie z takiej oferty, gdyż tak jak zauważyłaś zezwoli to uwiecznić niezwykle istotne i ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość