Wideodomofony - który kupić?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Wideodomofony - który kupić?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Witam. Niedługo muszę zakupić domofon, który umieszczę w swoim nowym domu. Ciągle zastanawiam się jednak czy postawić na tradycyjny domofon czy porządniej zakupić wideodomofon. Nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy, niemniej jednak równolegle zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę dzieci, jakie niejednokrotnie podwyższają domofon i wpuszczają gości, skutkiem tego bodaj poprawniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak wideodomofony https://biozamrazarki.pl/?p=216 ? Nie jestem jednakże pewny czy to ma sens. Proszę o wsparcie figury mające takie wideodomofony.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Wideodomofony - który kupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:37

Hej. W ostatnim czasie sama stałam przed wyborem zakupu domofonu i także nie wiedziałam co zakupić. Zdecydowaliśmy jednakże wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o dużo korzystniejszy. Po pierwsze takie urządzenia nie kosztują dużo więcej niż zwykłe domofony, a jakkolwiek odpowiedniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez dużo lat. Dla nas najistotniejsze jest, że spostrzegamy kto dzwoni, w związku z tym dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj należytego oraz słusznego modelu, a nie powinieneś żałować własnego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość