Opiekunka osób starszych - czy mogę nią pozostać?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Opiekunka osób starszych - czy mogę nią pozostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 12:41

Hej, niedawno spotkałam się z ofertą pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W internecie jest bardzo wiele ofert takiej posady, dlatego też zastanawiam się czy ktokolwiek skorzystał z takiej oferty. Mocno zastanawiam się czy nadaję się do praktykowania takiego zawodu oraz co jest wymagane? Jestem kobietą solidną i wrażliwą jednak czy taka praca jest dla mnie? Spotykałam się z opiniami, że wolno sporo zarobić i uzyskać doświadczenie. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc i rzetelne opinie osób, które opiekowały się seniorami w Niemczech.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią pozostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 13:03

Hej. To prawda, że jako opiekunka wolno zarobić nawet spore pieniądze. Jeśli skorzystasz z propozycji przetestowanej firmy nie musisz bać się, że ktoś Cię oszuka. Osobiście już kilka razy współpracowałam z takimi agencjami oraz jestem w pełni usatysfakcjonowana jako opiekunka osób starszych. Ewidentnie jeśli posiadasz doświadczenie będzie Ci prościej zdobyć taką pracę. Powinieneś znać się na opiece oraz pielęgnacji osób starszych. Jednakże sama praca nie jest ciężka i zapewnia dużo przyjemności. Mam cichą nadzieję, że choć trochę pomogłam.

podobne tematy:

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości