Czy tego typu biznes może się udać?

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:44

Czy tego typu biznes może się udać?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Dzień dobry. Myślę nad otworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem wind towarowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. Niegdyś nawet miałem okazję pracować w firmach o podobnym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/06/czyrozluznianie-miesni-warszawa-to-cos-co-ma-przyszlosc-w-dzisiejszym-swiecie , które z powodzeniem realizowały instancje wind towarowych na rodzimym rynku. Natomiast od tamtego momentu minęło już sporo lat i nie mam pojęcia jakie jest zapotrzebowanie na tego typu usługi w Polsce. Czy ktoś z was ma może doświadczenie w tej materii i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Czy tego typu biznes ma szansę na powodzenie?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:58

Dzień dobry. W moim mniemaniu zabierasz się źle do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która montuje platformy towarowe to nieco za mało aby na tej podstawie zakładać własną firmę związaną z montażem takich maszyn. Należy na starcie przygotować poprawny biznes plan, który będzie bazował na realnych założeniach. Powinieneś ustalić popyt na dźwigi towarowe oraz czym twoja firma jest w stanie przyciągnąć klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość przedsiębiorstw w tej branży posiada stałych kontrahentów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zakupionych urządzeń. Dość istotna sprawa to sposób reklamy swoich produktów i sposób na pozyskanie kontrahentów. Platformy towarowe nie należą do tanich i będzie niełatwo przekonać kontrahentów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości