W jaki sposób jestem w stanie wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony w Warszawie?

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

W jaki sposób jestem w stanie wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony w Warszawie?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Dzień dobry. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - odnośnie pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym żeby moja strona internetowa znalazła się wysoko na hasło https://gimnazjum56.edu.pl/index.php/2022/11/08/gdzie-nabywac-najkorzystniej-doskonalej-jakosci-filtry-warstwowe/. Chciałem samodzielnie coś z tym zrobić natomiast efekt moich działań jest mizerny. Nie byłem w stanie wprowadzić strony do 1-szej 40 rezultatów wyszukań. Natomiast jak obserwuję konkurencyjne strony to mają mniej treści i przeważnie posiadają gorszą grafikę. Co mogę zrobić żeby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób mogę wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Dzień dobry. Jeśli pragniesz aby twoja strona WWW znalazła się na samej górze w wynikach wyszukiwarki to musisz zadbać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to poprawna budowa strony WWW. Druga kwestia to mocne odnośniki, które prowadzą do pozycjonowanej strony. U ciebie te dwie kwestie są do zmiany. Po pierwsze powinieneś uzupełnić podstrony o unikalną treść, która posiada pozycjonowane frazy. Należy je pogrubić. Druga kwestia to odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jak chodzi o linkowanie to trzeba skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. Na twojej stronie dominują wyłącznie katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj linki ze stron, które mają naturalny ruch. Niezłe są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się polepszą.

podobne tematy:

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości