Poszukuje rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukuje rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Dzień dobry, mam bramę wjazdową do domu. Została ona zamontowana jakiś czas temu i wszystko działało bez zarzutu. Ale po paru sezonach się ona obniżyła i zaczęły pojawiać się kłopoty z jej otwieraniem. Zawołałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś wyregulowani, nasmarowali i zainkasowali pieniądze. Brama otwierała się poprawnie przez kilka miesięcy i problem znowu wystąpił. Dlatego znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś rzetelne firmy z tej strony?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2016, 15:53

Poszukuje rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, miałem zbliżony kłopot do domu. Nie chcę Cię smucić, lecz naprawa jej nie jest banalną rzeczą. Jeżeli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie obsadzili to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Następna sprawa to dopasowana wysokość prowadnic, po których brama się przemieszcza. Brama powinna mieć rezerwę luzu od podłoża. Około osiem cm wystarczy w zupełności. Jeśli te rzeczy będą poprawnie zrobione to nie będzie kłopotów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jeżeli chodzi o ślusarzy z tej strony to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości